CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
Цей сайт Англійською  

VIий Світовий Злет СУМ

Загальна Інформація про Злет

Мета Злету:
  Zlet Emblem Організована участь членів всесвітньої Спілки у святкуванні 10-ї річниці проголошення незалежності України, 10-ї річниці СУМ в Україні, як також і зміцненя внутрішньої згуртованості наших сумівських лав. Програма передбачає знайомство учасників Злету з Україною, її історією, мальовничою природою та з осередками СУМ в Україні.

Програма: День за Днем

Дорогі Подруги і Друзі!

      Всі сумівці, що хочуть зустріти старих і запізнати нових друзів, приємно провести свій час в їхньому колі на українській землі уже зголосилися на VІ Світовий Злет СУМ, який відбуватиметься від 16 до 24 серпня 2001 року в Україні. На сьогодні це понад 200 осіб.

Де ми будемо проживати?
      Всі делеґати Злету проживатимуть у молодіжних готелях, з якими ми ознайомилися і вважаємо, що вони є зручними для проживання сумівців. Готелі мають кімнати на 2, 3, 4 особи.

Як ми харчуватимемося?
      Тричі на день ми зможемо смакувати страви української кухні.

Наша програма є такою:
      Під час Злету ми будемо вшановувати пам'ять славних синів нашого народу - Байкове кладовище у Києві, Личаківський цвинтар у Львові, село Старий Угринів; довідаємося багато цікавого через екскурсії, зустрічі, концерти; будемо співати, танцювати на сумівських вечірках; будемо дискутувати на цікаві для нас теми під час дискусійних сесій; спілкуватися з сумівцями; познайомимося з життям сумівських осередків в Україні; відвідаємо Служби Божі в Соборі св.Юра при відкритті Злету, Золотоверхому Михайлівському Соборі під час закриття та на свято Спаса на місцях перебування груп (Львів, Тернопіль, Калуш); візьмемо участь у всеукраїнських імпрезах святкування 10-ліття незалежності України, відпочинемо в дружньому сумівському колі.


Перший день Злету - (16.08.2001): Львів
  Після приїзду всіх делеґатів відбудеться Служба Божа в соборі Святого Юра, по закінченню якої - збірка відкриття Злету в центрі Львова біля Оперного театру. На відкриття будуть запрошені: Владики УГКЦ, УПЦ-КП, УАПЦ, Прем'єр-міністр та Віце-прем'єр України, голова Державного комітету у справах сім'ї, молоді, спорту і туризму України, голова Світового Конґресу Українців, голова Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій, голова Українського Національного Комітету Молодіжних Організацій, голова ОУН, голова Пласту України, голова Львівської обласної державної адміністрації, міський голова Львова.
      Після відкриття Злету відбудуться екскурсії Львовом, які проведуть сумівці Львівського осередку. Делеґати Злету можуть побачити і почути цікаві розповіді про дім, в якому було прийнято Акт проголошення Української Держави 30 червня 1941 року, будинок, де знаходився штаб повстання 1-го листопада 1918 року (проголошено ЗУНР), місце загибелі полковника УПА Олекси Гасина-"Лицаря".
Львів       Після насиченого дня в клубі "Пікасо" відбудеться "Вечір знайомств", під час якого кожна з присутніх на Злеті Крайових делеґацій повинна буде представити себе. Форма представлення може бути інформативною чи мистецькою - на вибір Управи. Між представленнями проводитимуться ігри.

Другий день Злету - (17.08.2001): Львів
  Розпочнеться з дискусійних сесій на різноманітні теми (виховання, мистецтво, спорт, культура, політика і т.д.)
      Після смачного обіду програма Злету, звичайно, не припинить свою діяльність, а з новими силами продовжиться. Відбудеться вшанування пам'яті тих, хто своєю творчою працею стверджував самобутність України (відвідування на Личаківському кладовищі могил Франка, Івасюка, Шашкевича) посадження калини для вшанування їх пам'яті.
      Ввечері учасники Злету матимуть можливість побувати в Львівському оперному театрі або в молодіжному театрі ім. Леся Курбаса.

Третій день Злету - (18.08.2001): Львів, Калуш, Тернопіль
  Він буде відмінним від двох попередніх. В цей день делеґати розділяться на попередньо сформовані групи і поїдуть на знайомство в осередки Спілки Української Молоді в Україні, а саме: одна з груп залишиться у Львові, друга їде до Калуського осередку, третя - Тернопільського.
      Кожен осередок готує власну програму для учасників Злету. Калуський осередок радо прийме гостей, поселить їх в готелях "Меркурій" та "Баварія". Після обіду сумівці Калуша познайомлять гостей зі своїм містом, після чого всі разом відвідають батьківщину Степана Бандери - село Старий Угринів. А ввечері у Калуші відбуватиметься знайомство з усіма Тернопіль сумівцями осередку та представниками місцевої влади, на завершення - сумівська дискотека.
      Не менш цікава програма чекає на учасників Злету, що поїдуть до Тернопільського осередку. По приїзді до Тернополя та після обіду відбудеться зустріч із сумівцями Тернопільського осередку, які, в свою чергу, проведуть гостей історичними вуличками свого міста. А після прогулянки озером на катері всі вирушать до святині Української Греко-Католицької Церкви - Зарваниці. Тут учасники Злету будуть вечеряти, співати біля сумівської ватри та ночувати в готелі.
      Група, яка лишається у Львові, матиме можливість зійти на Високий Замок, відвідати музеї та виставки, зустрітися з юнацтвом осередку та представниками місцевої влади. Увечері - дискотека.

Четвертий день Злету - (19.08.2001): Яремче
  Яремче Цей день розпочнеться зі Служби Божої за місцями перебування груп, після чого всі виїжджають до перлини Карпат - курортного міста Яремче. Кожна з груп матиме можливість заїхати до Ворохти і піднятися канатною дорогою на одну з вершин, щоб оглянути Карпатський краєвид. Вечірня програма збере велику сумівську сім'ю біля ватри на березі річки, де лунатимуть сумівські пісні. Останніми роками в Україні набирає популярність "зелений" сільський туризм. Наші учасники скористаються його послугами і ночуватимуть в оселях жителів села Ямна, які облаштовані як міні-готелі.

П'ятий день Злету - (20.08.2001): Івано-Франківськ
  Прогулянка в Яремчі та виїзд до Івано-Франківська, звідки всі делеґати Злету виїжджатимуть потягом до Києва.

Шостий день Злету - (21.08.2001): Київ
  Після розселення в готелі у Києві сумівці Київського осередку покажуть гостям будинок Центральної Ради, місце де знаходилася Перша Українська Гімназія, у якій навчався Микола Павлушков та інші засновники СУМу, Києво-Печерську Лавру, Золотоверхий Михайлівський Собор. Після обіду відбуватиметься друга частина дискусійних сесій, по закінченню яких - поїздка до Музею народної архітектури та побуту в селі Пирогове. Після огляду музею-сумівська ватра з членами Київського осередку.

Сьомий день Злету - (22.08.2001): Київ / Канів
  Всі учасники матимуть можливість відвідати могилу Великого пророка України - Тараса Шевченка. З висоти Чернечої гори оглянути "лани широкополі, і Дніпро, і кручі".
      Вечірня програма включає в себе зустрічі з цікавими особистостями України, які проживають у Києві.

Восьмий день Злету - (23.08.2001): Київ
  Київ В цей день планується зустріч сумівської делеґації з президентом України та прем'єр-міністром України. Делеґації від Злету братимуть участь у роботі V СКУМО і Всесвітнього Форуму Українців. Частина учасників Злету відвідає могили В.Стуса, М.Грушевського, Л.Українки та ін. на Байковому кладовищі.
      Вечірня програма передбачає відвідання святкового концерту в палаці "Україна".

Дев'ятий день Злету - (24.08.2001): Київ
  День Незалежності! В останній день Злету передбачається оглянути парад на честь Дня Незалежності, після якого відбудеться Служба Божа у Золотоверхому Михайлівському Соборі. Закриття Злету проходитиме на Михайлівській площі. Після чого сумівці Київського осередку для бажаючих продовжать екскурсії містом.

Деcятий день - (25.08.2001): Київ
  Роз'їзд учасників! Дехто виїжджатиме додому, дехто - до своїх родичів або друзів на Україні.... приємної подорожі!

Інформація про Злет
На нашій Сторінці VI Світового Злету знайдете загальні інформації та відповіді на всі питання про Злет!
 

Цей сайт Англійською

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2023 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.