CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США

  Злет:  2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012  


Злет 2008

Злет 2008: Висіди  |  Чисельність  |  Матеріали до Конкурсів Фотографії
Обіжники та Правильники Злету  |  Мультимедія
Вікові Групи


Zlet 2008

В суботу й неділю 24-го і 25-го травня 2008 на Оселі СУМ в Елленвіл, Нью Йорк відбувся 49-ий Злет Юнацтва Відділів СУМ Східнього побережжя.

В неділю рано з нагоди прибуття смолоскипу – “ Незгасимої свічки” відбулося відзначення 75-річчя Голодомору 1932-1933 років в Україні. Преосвященний Владика Іван Бура, Єпископ-Помічник Філядельфійської Архиєпархії закінчивши Службу Божу разом з Всечеснішим отцем Богданом Данилом відправили панахиду за жертви Голодомору-геноциду. Після Панахиди Богдан Гаргай, голова Крайової Управи СУМ в Америці відкрив програму І привітав вихованця СУМ-у Владику Івана Буру, Олександра Александровича, радника Амбасади України до США та Андрія Олефірова і Богдана Мовчана, Консула і Віце-Консула Генерального Консульства України в Нью Йорку. Друг Гаргай тоді представив двох свідків Голодомору, пані Ніну Ковбаснюк і пана Ростислава Василенка які висловили свої дуже зворушливі свідчення про Голодомор. Олександр Александрович виголосив коротку промову та передав вітання від посла України до США д-р. Олега Шамшура. Представники України запалили смолоскип і передали його живим свідкам Голодомору, а ті передали його в руки сумівців. Смолоскип передано кільком поколіням сумівців, які відтак запалили вічний смолоскип перед Пам’ятниками Героїв. Першуни минулорічного Злету тоді поклали вінок в пошані жертвам Голодомору біля вічного смолоскипу. Після програми Владика Іван Бура, о. Б. Данило, свідки Голодомору та представники України стали разом з учасниками Злету до спільної знимки.

Цього року участь в Злеті брало Юнацтва СУМ з наступних осередків : Нью Йорк, Йонкерс, Пассейк, Джерзі Ситі, Ірвінгтон, Виппані, Філядельфія, Бальтимор, Гартфорд, Бінгамтон, Гошен і Клівленд. Загальне число учасників на Злеті Юнацтва було 288 осіб.

Протягом двох днів учасники приступали до участи у Конкурсах Знання, Слова, Роїв, мистецьких виступів, легкоатлетики, і в турнірах відбиванки і копаного м’яча. В суботу увечорі, для юнацтва влаштовано “ барбекю “ і товариську вечірку. В неділю рано, відбувся перегляд одностроїв за найкращий вигляд. Перше місце призначено відділові СУМ з Клівленду.

В неділю вечором, Команда Злету вручила нагороди індивідувальним змагунам, які здобули I, II i III місця у вище згаданих конкурсах, та вручили трофеї мистецьким одиницям і дружинам які змагалися в конкурсі мистецтва.

Першуном в Старшому Юнацтві стала Христя Уздейчук, а першуном у Молодшому Юнацтві став Павло Добощак, обоє з Відділу СУМ - Гартфорд .

Найбільше точок у Злеті здобув Відділ СУМ з Ірвінгтону. Відділ Джерзі Ситі здобув друге місце, а Відділ СУМ з Філядельфії здобув третє місце.

Команда Злету складалася з членів Осередків СУМ з Виппані, Джерзі Ситі і Ірвінгтон, до якої входили: Михайло Козюпа – Командант і Тома Пиз – Бунчужний. Велике признання за працю в підготовці й успішному переведенні усіх змагань в точному і дружньому способі належиться всім членам Команди, під проводом Команданта Михайла Козюпи.

Орест Козіцький – Референт Преси Крайової Управи СУМ в Америці

Zlet 2008
 
Zlet 2008
Звітування булавних
Zlet 2008
Передача смолоскипа
Зліва Отець Богдан Данило, Владика Іван Бура, Тома Пиз, Михайло Козюпа, Ростислав Василенко, Ніна Ковбаснюк, Олександр Александрович, Зоріяна Ковбаснюк, Андрій Олефіров і Богдан Мовчан
Zlet 2008
 
Zlet 2008
Вічний смолоскип перед Пам’ятниками Героїв
Zlet 2008
Преосвященний Владика Іван Бура і Отець Богдан Данило
Панахида
Zlet 2008
Команда Злету
Zlet 2008
Конкурс знання
Zlet 2008
Конкурс роїв
Zlet 2008
Легкоатлетика
Zlet 2008
Легкоатлетика
Zlet 2008
Першун Старшого Юнацтва- Христя Уздейчук
Зліва Михайло Козюпа, Стефан Дубенко, Христя Уздейчук, Грогорій Смит, Роман Кукіль,Богдан Гаргай
Zlet 2008
Першун Молодшого Юнацтва- Павло Добощак
Зліва Михайло Козюпа, Петро Худолій, Павло Добощак, Зоріяна Зарицька, Богдан Гаргай


Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Вcі сторінки © 2008 Спілка Української Молоді в Америці
Всі права застережено.