CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США


Понад 60 років тому, на Американській землі було відновлено Спілку Української Молоді. Зразу ж після цього було вирішено закупити територію у горах і збудувати оселю, де б могли зустрічатися сумівці а молодь таборувати. Так з’явилася сумівська оселя в Кацкільських горах, які дуже нагадували мальовничі українські Карпати. На оселі було збудовано гарний великий зал, готелі, таборові бараки, олімпіський басейн та багато інших будівель. В даний час оселя потребує відновлення. Крайова Управа СУМ у 2010 році розпочала кампанію збору коштів на відновлення та розбудову оселі. Одним з проектів цієї кампанії і став фестиваль «Надія є», назва якого ще раз пригадує нам, що ніколи не можна втрачати надію на краще майбутнє.

З великим нетерпінням ми всі очікували фестиваль, який відбувся у липні на сумівській оселі в Еленвіл. Фестиваль розпочався в суботу концертом, під час якого глядачі насолоджувалися висупом танцювальних колективів «Іскра» під керівництвом Андрія Цибик та «Золотий промінь» з Гартфорту під керівництвом Орландо та Лариси Поґан, і також поодиноких учасників Ґабріели та Ліди Орос, Христини Шафранської. У програмі взяли участь учасники Виховно-Вишкільного табору, які під керуванням маестро Анрія Стасіва заспівали ряд пісень. В суботу ввечері всіх чекала весела забава під звуки оркестрів «Грім» та «Золота Булава». Попри дощову погоду, яка була в неділю, всі з нетерпінням очікували концерт славного українського гурту «Mad Head XL» з Києва. Це був ексклюзивний виступ групи, адже вони вперше приїхали до Америки, щоб виступити на сумівському фестивалі. Учасники групи привезли зі собою сцену яку було збудовано на площі перед трибуною . Незважаючи на те, що цілий день падав дощ і площа була мокра, на концерт прибуло багато глядачів. Концерт пройшов з великим успіхом. Кожну пісню глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Справжнім хітом концерту була пісня «Надія є».

Надзвичайно цікавим видався благодійний вечір, під час якого відбулася зустріч з учасниками гурту «Mad Heads XL». Гості мали нагоду пізнати музикантів ближче, взяти автографи, фотографії, послухати короткий концерт.Під час благодійного вечора для фонду відновлення та розбудови оселі було зроблено ряд пожертв. Крайова Управа СУМ та адміністрація оселі висловлює щиру подяку всім, хто прибув на наш фестиваль, учасникам благодійного вечора а особлива подята тим, хто зложив пожертви для розбудови та відновлення сумівської оселі. Також велика подяка організаторам фестивалю та концертної частини, а також всім, хто перетворив зал у казково-гарний для Благодійного вечора.

Пресова референтура КУ СУМ


Фестиваль "Надія є" - стаття
ФОТО - Вишкільний табір завітали Mad Heads XL
ФОТО - Благодійний Вечір із Mad Heads XL
ФОТО - Концерт Mad Heads XL
Розмова із Вадимом Краснооким Mad Heads XL - провів Юрій Симчик

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2021 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.