CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США
Сумівські табори на оселі СУМ в Еленвіл.
2010 року

Веселим і гарним видалося літо 2010 року а особливо для тих сумівців, які перебували на сумівських таборах. Цього року на сумівській оселі в Елленвіл відбулося 8 таборів на які прибуло 411 сумівців з Америки, України та Канади.

Найулюбленішим є Виховно-Відпочинковий табір, під час якого таборувало 120 сумівців, серед яких було 11 учасників переходового табору. Табір мав назву – “На крилах мрій і шукань” та пройшов під гаслом “Доки живеш – мрій і шукай”. Цей табір насичений різноманітними іграми та забавами до яких ввійшли: маскарада, вечір вибору таборового козака та козачки, Полтавський вечір, вечір з грою Джеперді, також було майстрування, де кожен таборовик зробив ікону, та відбулося багато їнших цікавих занять. Великою несподіванкою для таборовиків були відвідини гурту “Гайдамаки”. Під час зустрічі відбувся коротенький концерт, під час якого “Гайдамаки” заспівали для таборовиків клька пісень, а таборовики в свою чергу заспівали для гостей. На закінчення всі заспівали пісню В. Івасюка “Червона Рута”. Під час табору відбулося дві ватри, програму яких склали та провели самі таборовики , а також “Говерліада” під час якої відбулися спортові змагання з – легкої атлетики, відбиванки, копаного м’яча, а також конкурси-перевірення знань, які таборовики здобули під час таборових занять.

Для старшого юнацтва відбувся табір, який пройшов під назвою Старшо-Юнацький табір «Майбутні Герої» ім Тараса Чупринки. На табір прибуло 25 сумівців з осередків Балтимор, Гартфорт, Пассейк, Бостон, Ґошен, Виппані, Етобико, Ню Йорк, Йонкерс. Табір був цікавим та захоплюючим. Під час табору відбулася велосипедна прогулька по горах біля оселі а також відвідали водяний парк “Mountain Greek” .

Для наймолодших членів СУМ відбулося два табори – табір Гусенят, в якому взяло участь 25 учасників у віці до 4 років, та Суменят – 45 учасників у віці 4-6 років. Виховно-Спортовий табір – це табір, учасники якого люблять займатися спортом. Під час табору, досвідчені інструктори проводили різні види спорту: плавання, відбиванку, копаний м’яч, теніс, софт-бол, піднімання тягарів, легкоатлетику. Сумівські таборовики взяли активну участь в спортовій Олімпіаді, яка відбулася на Союзівці а наступного дня Олімпіада продовжилася на Сумівській оселі.

Заключним табором в сезоні сумівських таборів є Виховно-Мистецький табір. Цей табір є знаменитий тим, що тут підтримується дух, культура та звичаї України, українського народу. Професійні інструктори плекають у таборовиків любов до української вишивки, нардного та бального танцю, гри на бандурі, таборовики вивчають технологію плетення ґарданів, малювання на склі, вивчають українську пісню та художнє читання. Цьогорічний табір був присвячений темі Полтавщина, яку можна було побачити і в танці, і у вишивках, і у піснях. Під час Дня Незалежності на сумівській оселі відбувся святковий концерт, який підготували та провели учасники Виховно-Мистецького табору а також майже всі учасники табору взяли активну участь у святковому концерті під час 59-го Всеамериканському Здвигу, який відбувся на на оселі 3, 4, 5 вересня.

Велику допомогу командам у переведенні таборів надали впорядники. На протязі двох тижнів Виховно-Вишкільного табору, старші юнаки та юначки відвідували заняття, під час яких виховники старалися навчити сумівську молодь праці з молодшим юнацтваом. Кожен сумівець старшого юнацтва повинен перейти три-річне навчанна Вишкільного табору після закінчення якого, вони є готові до переходу в дійсні члени Спілки Української Молоді.

Оксана Бартків


стаття   |   Відпочинковий Табір   |   Табір Суменят
Крайовий Мандрівно-Практичний табір   |   Спортовий Табір
Табір Культури і Мистецтва   |   59-ий Маніфестаційний Здвиг

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2021 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.