CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
УкрЛінки >>          | Новини | Про СУМ в Україні | КВР | Архів |  
Вишкільний табір - 2002
Загальні відомості | Програма | Стаття | Фотографії

Сумівське таборування
Мета табору:
Підготовити виховників і впорядників для самостійної праці під час сумівських таборів та в осередках.

Завдання табору:
* Через інтерактивні вправи надати виховникам теоретичні і практичні вміння з методики, психології, впоряду, теренознавста, сумознавства;
* Створити атмосферу пошани один одного та гармонійної співпраці виховників і впорядників.

На чому базується програма табору:
* На вимогах до впорядників і виховників юнацтва СУМ визначених "Правильником юнацтва";
* Зауваженнях і рекомендаціях виховників і впорядників попередніх таборів;
* Побажаннях виховників під час вишколів.

Передумови втілення програми:
* Знання виховниками і впорядниками сумівського гімну, Молитов;
* Знання вікової психології;
* Точність таборовиків;
* Ініціативність учасників таборування.

Рамова програма

7.30 - 8.15 Вставання, вмивання, прибирання
8.15 - 8.30 Збірка
8.30 - 9.30 Сніданок
9.30 - 13.00 Гутірки
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Робота в роях
15.00 -17.30 Гутірки
17.30 -19.00 Спорт/купіль
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 Вечірня програма
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

Перший день

Гасло дня:

Програма дня:

7.30 - 8.15 Приїзд
8.15 - 8.30 Приїзд
8.30 - 9.30 Приїзд
9.30 - 13.00 Приїзд, розміщення, реєстрація
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Збірка відкриття табору
15.00 -15.30 Знайомство з командою табору
15.30 - 17.00 Знайомство в роях
17.00 - 17.30 Знайомство з територією табору
17.30 - 19.00 Вибори в роях. Виготовлення прапорців.
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 Ватра
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

Другий день

Гасло дня:
"Найвища стіна у світі - стіна байдужості"
(О.Сухомлин)

Програма дня:

7.30 - 8.15 Вставання, вмивання, прибирання
8.15 - 8.30 Збірка
8.30 - 9.30 Сніданок
9.30 - 10.30 Табори та їх різновид
10.45 -11.45 Впоряд: збірка та її елементи
12.00 - 13.00 Інтерактивні ігри на знайомство
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Робота в роях (ройова пісня, міжройовий вогник)
15.00 - 16.30 Методика проведення гутірок
16.45 - 17.30 Методика проведення спортивних ігор
17.30 -19.00 Спорт/купіль
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 Міжройові вогники
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

Третій день

Гасло дня:
"З видимого пізнавай невидиме"
(Г.Сковорода)

Програма дня:

7.30 - 8.15 Вставання, вмивання, прибирання
8.15 - 8.30 Збірка
8.30 - 9.30 Сніданок
9.30 - 10.30 Виховник: яким він має бути
10.45 -11.45 Методика подання історичних тем
12.00 - 13.00 Як провадити катихизацію для юнацтва
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Робота в роях (підготовка до вечірньої програми)
15.00 - 16.00 Методика вивчення пісень
16.15 -17.15 Впоряд та його елементи
17.30 -19.00 Спорт/купіль
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 Попис роїв
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

Четвертий день

Гасло дня:
"Намагайтеся власні недоліки пізнавати"
(П.Могила)

Програма дня:

7.30 - 8.15 Вставання, вмивання, прибирання
8.15 - 8.30 Збірка
8.30 - 9.30 Сніданок
9.30 - 10.30 Як організувати і провести мандрівку
10.45 -11.45 Конфлікти в роях. Шляхи їх вирішення і запобігання.
12.00 - 13.00 Методика підготовки і проведення катехизації.
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Робота в роях (підготовка мандрівки)
15.00 - 17.00 Робота в роях (підготовка казки)
17.00 - 18.30 Методика проведення практичних занять
17.30 -19.00 Спорт/купіль
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 "Стара казка на сучасний лад"
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

П'ятий день

Гасло дня:
"Хто в себе не вірить, тому ніхто другий не повірить"
(В.Винниченко)

Програма дня:

7.30 - 8.15 Вставання, вмивання, прибирання
8.15 - 8.30 Збірка
8.30 - 9.30 Сніданок
9.30 - 10.30 Мандрівка
10.45 -11.45 Мандрівка
12.00 - 13.00 Мандрівка
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 14.30 Ігри та їх значення під час подорожі авто, літаком, пароплавом, або просто під час відпочинку.
14.45 - 16.00 Орієнтація на місцевості
16.15 -17.15 Мандрівка
17.15 -18.00 Мандрівка
18.00 -19.00 Купіль
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 Сумівська пісня в колі друзів
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

Шостий день

Гасло дня:
"Світ гарний і створений нам на втіху, тільки треба вміти брати його в душу"
(Ю.Мушкетик)

Програма дня:

7.30 - 8.15 Вставання, вмивання, прибирання
8.15 - 8.30 Збірка
8.30 - 9.30 Сніданок
9.30 - 10.30 Методика проведення мистецьких заходів
10.45 -11.45 Методика проведення теренівок і алярмів.
12.00 - 13.00 Методика підготовки і проведення катехизації.
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Робота в роях (підготовка теренівки)
15.00 - 17.00 Робота в роях (підготовка карнавала)
17.00 - 18.30 Теренові ігри
17.30 -19.00 Спорт/купіль
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 "Карнавал, наш карнавал"
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

Сьомий день

Гасло дня:
"Не забувайте того доброго, що вмієте, а чого не вмієте, того навчайтесь"
(В.Мономах)

Програма дня:

7.30 - 8.00 Вставання, вмивання, прибирання
8.00 - 8.15 Збірка
8.15 - 9.30 Служба Божа
9.30-10.00 Сніданок
10.00-11.00 "Життєвий шлях Патріарха Йосифа Сліпого"
11.15 - 12.15 "Причини і наслідки Великого Голоду 1932-33 років"
12.15 - 13.00 Підготовка до теренівки-іспиту
13.00 - 14.00 Обід
14.00 - 15.00 Робота в роях
15.00 - 17.00 Теренівка - іспит
17.00 - 17.30 Розбудова ватри
17.30 -19.00 Спорт
19.00 - 20.00 Вечеря
20.00 - 20.15 Збірка
20.15 -21.00 Підготовка до вечірньої програми
21.00 - 22.30 Прощальна ватра
22.30 -23.00 Сумівська молитва.
23.30 Нічна тиша

Восьмий день

Гасло дня:
Кожен думай, за тобою
Міліонний стан стоїть,
Що за долю міліонів
Мусиш дати ти отвіт.
(І.Франко)

Програма дня:

7.30 - 8.30 Вставання, вмивання, прибирання
8.30 - 9.30 Сніданок
9.30-10.0 Закриття табору
Роз'їзд

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2021 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.