CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
Джілонґ - Лінки >> Новини | Про СУМ Джілонґ | Архів | Джілонґ - Календар |

Cвято Cтепана Бандери
В неділю 24-ого жовтня 2010, СУМ ім. Степана Бандери в Джілонґу святкували свято Степана Бандери, і для всіх героїв які боролися за вільну Україну. Після Панахиди, на Апелі було читано двомовний реферат про життя Степана Бандера. д. Марко Ткачук організував показати відео кліпи про життя Степани Бандери і праця ОУН.

СУМ Джілонґ Загальні Збори 2010
В дня 15-ого серпня 2010, Спілка Української Молоді ім. Степана Бандери в Джілонґу мали їхні Загальні Збори. д. Марко Ткачук був предсідником і відкрив збори з Сумівським привітом. Голова д. Степан Ткачук прочитав протокол попередних Зборів (ч. 35). д. Марко Ткачук говорив з присутними про ремонт Сумівські залі і що осередок не має фонди заплатити за ремонт. І без фінансів може на жаль, може вийде так що треба продати залю. д. Павло Камінський був вибраний Ко-ординатор Фінансові Пожертв на цей проєкт. Ґрателюю старі Управі за іхню працю підчас каденції і бажаю нову вибрану Управу всього найкращого.

Нова Управа:
* Голова- под. Оля Яртим
* Заступник Голова/Скарбник- д. Степан Ткачук
* Секретар- д. Адам Яртим
* Головний Виховник- д. Марко Ткачук
* Керівник Танцювального Ансамблю/Адмін. Винаймлення Залі- под. Соня Ткачук
* Господар Залі СУМ- д. Александер Ткачук
* Імпрезовий Референт- под. Ріянон Кічаков
* Референт СУМ-нет- д. Іван Камінський
* Ко-ординатор Фін. Пожертв- д. Павло Камінський

Крайова Конференція Виховників в Джілонґу
В суботу 19-ого червня 2010 відбулася Крайова Конференція Виховників в Джілонґу. Двадцять-пять (25) учасників з майже усіх осередків СУМ Aвстралії брали участь. Головна мета Конференції було встановити певний рівень та стандарту виховання для членів Cпілки Української Молоді в Австралії. More

Подивитися фото з імпрез:
Фото Ґаларея

Велекодна Стійка при Плащиниці 2010
На 3-ого квітня 2010, осередок СУМ ім. Степана Бандери в Джілонґу тримав стійку при Плащиниці. В цьому часі відбувалися ройові сходони та малювання писанків. Юнацтво мали добрий час, і чикали на посвячення Великодних кошиків в вечорі.

Дебютанський Баль 2009
Управа та члени з СУМ ім. Степана Бандери в Джілонґу ґратулює двох членів з нашого осередку Саманта Астанін та Данило Ткачук які брали участь в Дебютанським Бальом...

Відвідування Степана Бандери в Джілонґу
Цього року Українці по цілому світі святкують 80 ліття створення ОУН, та 100 років народження Степана Бандери, один із видатних провідників ОУН та 50 років його смерти. Конференція Українських Державних Організацій, зорганізовала відвідани до Австраілії внука Степана Бандера. 16-ого вересня, СУМ Джілонґ осередок ім. Степана Бандери та Громада Джілонґ, загостили Степана Бандеру в Сумівські залі на Громадьску зустріч. 36-о громадян прибули на зустрічі. Степан приготував призентацію про історію родини Бандери, та представив в контексті Визвольних Змагань. Після формальної презинтації відбулася жвава дискусїя, котра продовжилася до пізної ночі у приватному домі.

Фінансові Збори 2009
2-ого серпня відбулися Статутові Збори Спільки Української Молоді ім. Степани Бандери в Джілонґу. Член КУ Генеральний Секретар д. Славко Дума був присідником зборів. О. Ігор Головко перевів молитву.

СУМ-ПЛАСТ Зимова Забава
20-ого червня відбулася Зимова Забава котру молодь СУМ-у і Пласту зорганізувула. Всі присутні зїли смачну вечеру та гарно забавялися і танцювали у традиційні танки.

Снігова Прогулька СУМ-ПЛАСТ Джілонґ вересень 2008
Вже спочатку року почали ми організувати нашу 5 річну спілжну прогулку сумівців і пластунів Джілонґу.

Загальні Збори 2008
В неділю 3-ого серпня 2008, осередок СУМ Джілонґ ім. Степана Бандери мали свої Загальні Збори.

Зимова Забава 2008
В суботу 5-ого липня 2008, СУМ Джілонґ разом з членами Пласту в Джілонґ зорганізували Зимову Забаву в Сумівські залі. Всі доходи цієї забави пішли на виїзд до снігу, котра була річна спільна прогулька для сумівців і пластунів у Джілонґ.

Великодна Стійка 2008

Кожного року, осередок СУМ ім. Степана Бандери в Джілонґу, підчас Великодних Святах тримає стійку при Плащиниці.

Зїзд Дружинників СУМ, Джілонґу 28-ого до 30-ого березня 2008.

В п'ятницю вечір 28-го березня, зійшлися до домівки Cпілки Yкраінскої Mолоді, ім. Степана Бандери, побіч Yкраінскої Католицької Церкви в Джілонґу, Дружинники із різьних осередків СУМ-у Австралії. Зїхалися Дружинники із Перту, Сіднею, Мельборну і Джілонґу, на довго очікуванний річний вишільний Зїзд Дружинників СУМ-у.

Родиний День 2008

2-ого березня 2008,осередок СУМ ім. Степана Бандери в Джілонґу відбув родиний день в місті Daylesford біля Lake Jubilee.

Човенний Табір Юнацтва Сум і Пласт Джілонґ

Завдяки програми спонзорування Ко-оперативи Дністер, СУМ і Пласт Джілонґ отримали ми спонзорство відбути спільний Човенний Табір Юнацтва Сум і Пласт Джілонґ.

Moving Feetures

Від 19-23го лютого 2007, сумівський танцювальний ансамбул Ластівка танцювали у концерті ‘Moving Feetures’ з іншими націями.

Молодше Юнацтво Екскурсія

Підчас минулих шкільних вакації, відбулася цікава гутірка і розвагові гри для Молодшого і деяких із Старшого Юнацтва нашого осередку. Ми зорганізували поїздку для Старшого і Молодшого Юнацтва качання кулями (Ten-pin bowling).

Весняний Табір Старшого Юнацтва СУМ


В п'ятницю вечером 15-го вересня, з'їхалося на сумівську оселю Карпати, в околиці Бакстон, 22 членів старшого юнацтва та жмення виховників та родичів осередків Джілонґ і Мельборн. Після відкриття табору командантом под. Тамарою Моравською, молитви та вечері, юнацтво приготовляло себе на дво денну мандрівку по горах Катедрелс.

Загальні Збори Осередку СУМ Джілонґ
В неділю 6-го серпня, осередок ім. Степана Бандери Джілонґ відбув загальні збори. Збори успішно перейшли, із чисельною участь членів, родичів і прихильників. Вибрано нову Управу на каденцію 2006-2008, в такому складі:


Родинний День СУМ


Після Св. Літургії 19-го березня, сумівські родини Джілонґ виїхали на родинний день. Всі зустрінулися у лісі за Lorne у Blanket Leaf Picnic Ground. Деякі принесли собі пікнік а деякі запалили вогні на бар-бе -кю. Після обіду майже всі відійшли на прохіт до водоспаду Erskine Falls. Родичі здалека оглядали водоспад а юнацтво підійшли до самого водоспаду. Після повороту до Blanket Leaf Picnic Ground учасники ще випили чай чи каву перед виїздом до дому. Всі учасники відбули дуже приємний, дружний та відпочинковий день.
Цей сайт Англійською

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Ця сторінка Copyright © 2024 СУМ в Джілонґ