CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США

Баль Дебютанток СУМ 2009р.

Кожного року СУМ в Америці у лютому місяці організовує свято для нашої громади – сумівський баль дебютанток. Це є велике свято для всієї сумівської родини а особливо для дівчат, які досягли 16 років життя і є офіційно представлені в громаді. Так і цього року в суботу, 14-го лютого, в залі Шератон Парсипанні Готель у Парсипанні , Нью Джерзі, Крайова Управа Спільки Української Молоді Америки влаштувала 45-тий Сумівський Баль Дебютанток. Сумівська родина з приємністю представила 12 чарівних юначок які є активними членами СУМ-у та активні у своїх громадах. Крайова управа надіється, що вони будуть творити штаб нових виховниць в СУМ-і та, як свідомі українки виховані в СУМ-і, будуть займати відповідальні і провідні функції в українському суспільстві.

Відкрила Баль Дебютанток голова підготовчого комітету - подруга Євгенія Кузьмович-Блага. Подруга Блага привітала всіх присутніх з 45-им Балем Дебютанток, надіслала теплі слова привітань дебютанткам та їхнім родинам. Подруга Євгенія представила почесного гостя балю дебютанток – єпископа Павла Хомницького.

З привітом від Крайової Управи виступив голова КУ друг Андрій Бігун. Друг Бігун привітав всіх присутніх та склав теплі слова признання цьогорічним дебютанткам. Марта Бойко та Андрій Бурчак, аранжери цьогорічного Балю Дебютанток, продовжили свято. Під теплі оплески гостей аранжери формально представили кожну дебютантку, батьків та ескортів. Вони розказали з якого осередку дівчата, де вони вчаться, активність дівчат у громаді, а також плани дівчат на майбутнє. Після представлення дебютанток, в залі пролунала чарівна музика і дебютантки з ескортами затанцювали прекрасний танець. Приготовив танець молодий хореограф з сумівських танцювальних ансамблів в Йонкерсі Гриць Момот, який вже на протязі кількох років співпрацює з підготовчим комітетом балю.

Єпископ Павло Хомницький привітав всіх присутніх, поблагасловив дебютанток та перевів молотву. Під час бенкету маестро Андрій Стасів пригравав прекрасні фортепіянні мелодії. Після вечері сумівська родина спільно з гостями брала участь у забаві, для якої грали оркестри “ Грім ” та “Ворони”. У залі не переставала грати музика і рівно ж танцювальна площадка не була пустою, а найдовшим танцем була коломийка, в якій взяли участь більша половина молоді, що стало доказом любови до народних танців і великої праці у танцювальних гуртках, які існують майже у кожному Осередку СУМ. Всі присутні забавлялися до ранку й залишилися їм радісні та приємні спомини про Баль Дебютанток Спілки Української Молоді.

В складі дебютанток були : Александра Рома Нагорняк (осередок Ірвінгтон) ескорт – Михайло Порада, Оксана Голіч ( осередок Джерзі Ситі) ескорт – Любомир Сухарина, Джесика Марія Одомірок (осередок Йонкерс) ескорт – Микола Медвідь, Вікторія Анна Марусяк (осередок Виппані) ескорт – Стефан Галибей, Марта Юля Віслоцька (осередок Йонкерс) ескорт – Микола Балко, Соломія Пилипів (осередок Виппані) ескорт – Адріян Тенюх, Христя Єлисавета Савчук (осередок Йонкерс) ескорт – Михайло Козіцький, Христина Бабин (осередок Йонкерс) ескорт – Андрій Филевич, Лариса Марія Шафран (осередок Гартфорд) ескорт – Микола Куцина, Андрея Романка Колінська (осередок Гартфорд) ескорт – Микола Буняк, Наталя Олександра Кудрик ( осередок Пассейк) ескорт – Павло Шепель, Катерина Анна Петричка ( осередок Йонкерс) ескорт – Рафаіл Михайло Гуіда.

Дебютантки представили свої мрії на майбутнє : Александра Рома Нагорняк у майбутньому хоче бути фотографом, Оксана Голіч хоче бути кардіологом, Джесика Марія Одомірок хоче стати медсестрою, Вікторія Анна Марусяк хоче стати мовним патологом, Марта Юля Віслоцька хоче стати працівником міжнародноії керівної адміністрації, Соломія Пилипів хоче бути фармацевтом, Христя Єлисавета Савчук хоче працювати в ділянці бізнесу, Христина Бабин хоче стати ветеринаром, Лариса Марія Шафран хоче бути власником свого бізнесу, Андрея Романка Колінська має намір навчатися в ділянці міжнародних звязків, Наталя Олександра Кудрик хоче бути журналістом, Катерина Анна Петричка хоче стати ветеринаром.

А підготував це свято Комітет Балю Дебютанток до складу якого ввійшли : Евгенія Кузьмович-Блага і Лариса Блага – співголови, Мирон Приймак, Дарія Горбачевська, Петро Косцьолек, Оля Загнійна Колон, Оксана Боднар.

Оксана Бартків
Пресовий Референт Крайової Управи СУМ в Америці

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2021 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.