CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США
СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ
В АМЕРИЦІ

КРАЙОВА УПРАВА
СУМ UKRAINIAN AMERICAN YOUTH
ASSOC., INC.

NATIONAL BOARD

Telephone (212) 477-3084              Facsimile (212) 505-2577
Mailing Address: 136 Second Avenue, 2nd Floor, New York, New York 10003


Нью-Йорк, 6-го червня 2003р.

До:Членів Крайової Булави
Булав Відділів Юнацтва та Управ Осередків СУМ східного побережжя Америки
Членів Крайової Управи
 
Справа:Засідання про Злет Юнацтва і Літні Табори

Дорогі подруги і друзі, Гартуйсь!

Крайова Булава запрошує Булавних та Головних Виховників з всіх Осередків східнього побережжя на ширше засідання Крайової Булави, яке відбудеться 5-го липня 2003 року, о годині 2-ій 4-ій по полудні, на Оселі СУМ в Елленвіл, Н.Й.

Метою засідання є дати Булавним, Головним Виховникам та провідним сумівцям з всіх Осередків східнього побережжя нагоду взяти участь у передових розмовах про Злет та табори, оскільки Крайова Управа у наступних місяцях вирішуватиме ряд ключевих питань про ці справи.

Тематика ширшого засідання Крайової Булави:

 1. Табори на Оселі СУМ в Елленвілі


  1. Практичний табір і Мистецький табір.
   До участи в цих таборах зголошується щораз менше юнацтва. Яке майбутнє цих таборів на наступні роки?


  2. Вишкільний табір.
   У зв’язку з тим, що на тритижневий табір є дуже тяжко знайти осіб, які можуть і хочуть присвятити час щоб ввійти до команди чи виховного складу, виринула пропозиція щоб з 2004-го року змінити цей табір з трирічного-тритижневого табору на чотирирічний-двотижневий табір, і з’єднати перший рік нового Вишкільного табору з Практичним табором (у новій формі). Чи така зміна є потрібна? Реальна? Необхідна? Оцініть і подайте Ваші думки.


 2. Злет Юнацтва


  1. Нагородження І,ІІ,ІІІ місць у конкурсах та змаганнях Злету.
   У днях та тижнях після Злету багато сумівців зверталися до Булави та Команди Злету з порадами для покращання способу надання нагород. Арґументують одні, що доцільним є роздавати більше медалів, щоби нагородити працю ширших кіл дітей. Арґументують другі, що краще не збільшувати число нагород, бо це тратить вартість в оцінці дитини, коли їх є забагато. Як вирішити це питання?


  2. Питання стандартизації.
   Цьогорічна Команда Злету фахово й успішно перевела Злет. Деяким чисельно меншим Осередкам буде тяжко це повторити у майбутньому. Що Булава може зробити, щоби полегшити працю майбутніх Команд Злету? Вислухаємо поради цьогорічної Команди, та різні пропозиції котрі дійшли до нас (наприклад стандартизація денного порядку, випуск правильника спортивних змагань, тощо).


  3. Інші теми, пов’язані зі Злетом.
   Заохочуємо Вас подати інші пропозиції та думки про покращання Злету Юнацтва (наприклад, уточнення або зміни у вікових групах, тощо).



 • Зазначуємо, що ані Булава, ані Крайова Управа ще не зайняли становища стосовно вищеподаних питань. Ціллю засідання є дати Вам нагоду висловити свої думки та подати нам поради про ці пропозиції, котрі надійшли від різних Осередків.
 • Заохочуємо Вас прибути та запросити осіб із своїх Осередків, котрі не тільки цікавляться цими справами але які, на Вашу оцінку, можуть внести корисні пропозиції та думки для розв’язання вищеподаних справ.
В усіх питаннях просимо звертатися до Булавного Осередку.

Остаємось до Вас з дружнім сумівським привітом:
Честь України – Готов Боронити!

За Крайову Управу СУМ:

  Богдан Гаргай
Голова
Андрій Бігун
Булавний
Ірина Лібер
Секретар


Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Вcі сторінки © 2003 Спілка Української Молоді в Америці
Всі права застережено.