CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США
Цей сайт Англійською
Лінки:
Про Табір | Галерея Фотографій
Сторінка СУМ-США

Табір Суменят на Оселі СУМ в Елленвіл
Христина Бігун і Оксана Томашевська

Tabir Sumeniat, Ellenville, 2001 Куди можна взяти своїх дітей, щоб запізнали нових друзів, гарно вібдбули літній дні та дещо навчились любити Україну? Для багатьох батьків, відома відповідь - на оселю СУМ в Елленвіл, де відбувається щороку Табір Суменят!

Табір Суменят, для дітей від 4 до 6 років життя, вже відбувається щороку впродовж майже 20 літ! Темою цьогорічного табору була "Казки України", а участь в ньому брали понад 50 молодих таборовиків. Суменят поділено на рої, кожному з яких призначено назву від української казки. Були, наприклад, Ріпки, Ведмеді, Колобки, Рукавички, та й Метелики.

Табір відбувся у двох тижняз липня. Комендантом табору була Оксана Боднар, а виховниками були Оксана Бартків, Христя Бігун, Маріянка Василик, Оксана Томашевська, Галя Фікарела і Галина Щепко. Сама програма табору ділилася на дві сесії щодня. В ранню сесію входило п'ять різних запланованих зайнять, а між ними гутірки, майстрування, казки, музика, та організовані ігри. У виховні програмі суменят брали участь впорядники СУМ - Туся Вирста, Маруся Дробенко, Таня Заяць, Оксана Лащук, Катя Панчик, і Катя Ройовська. Кожну кфмнату, де відбувалися зайняття, прикрашував і виготувляв виховник, щоб створити особливе почуття до даної теми. Між прикрасами й малюнками можна було бачити танцюристів-слонів, піч з українського села, та друзів з різних казок, як наприклад Дідова Ріпка та Кривенька Качечка.

Пополудні відбувалися інші зайняття. Садили діти квітки по оселі, малювали камінчики і творили з них прикраси, а навіть одного дня мачали руки у фарбу та взялися розмальовувати мікроавтобус відбитками своїх рук і великим написом сумівського гасла "Гартуйсь!". Таборова прогулька відбулася довгим походом до таборової річки, а продовжувалася участю в Карнавалі Казок, де забавляли дітей казками всі виховики і впорядники, а навіть робітники оселі. А виховниця Галина Щепко привезла в другому тижні таборування своїх довговухих зайчиків та Ісландських вівців, якими довгими годинами тішилися малі суменята!

У вихідні дні в кінці першого тижня вдбувся на оселі Дитячий Карнавал. Тут можна було розвеселитися корозелями, іграми та виграшками. Діти вже довго очікують цей традиційний карнавал, і довго про нього пізніше згадують! Але назодовго надійшов день закінчення таборування - а не тільки дітям, але й виховникам і батькам сумно стало прощатися до наступного року.

А тепер, загляньте на нашу галерею фотографій...

Цей сайт Англійською

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Вcі сторінки © 2001 Спілка Української Молоді в Америці.
Всі права застережено.