CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США USA News About CYM-USA USA Archives USA Branches Новини в США Про СУМ-США Архів США Осередки США

Сумівці Америки Відзначені Грамотами Міністерства Закордонних Справ України
(Світлини – Ярослав Кулинич)

27 вересня ц.р. в рамках робочого візиту до Нью-Йорку Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вручив почесні нагороди Міністерства закордонних справ України понад 20 активним діячам української діаспори за активну участь у розбудові Української державності та особистий внесок у розвиток українсько-американських відносин. Між відзначиними були: д. Богдан Гаргай – голова Крайової Управи СУМ в Америці; д. Мирослав Шміґель, колишній голова КУ СУМ в Америці, а тепер екзекутивний заступник голови і подр. Орися Волошин-Дмитренко, член Осередку СУМ в Нью-Йорку , яка працює в штабі ґубернатора Стейту Нью-Йорк, Джорджа Патакі.

Під час зустрічі з українською громадою, що відбулася в приміщенні Українського Інституту Америки в Нью-Йорку, К.Грищенко відзначив активну участь представників діаспори у розбудові Української державності та у справі поширення української культури в Америці. Міністр ознайомив присутніх з основними аспектами сучасного внутрішньополітичного життя України та привернув увагу до суттєвих досягнень нашої держави в реалізації економічних перетворень, а також поінформував про стан та перспективи розвитку двостороннього співробітництва між Україною і США.

На урочистому заході були присутні керівники українських громадських організацій і культурно-просвітницьких закладів Америки, представники української громади в Нью-Йорку, а також співробітники Постійного представництва України при ООН і Генерального консульства України.


UN Awards 2004
Міністр Костянтин Грищенко серед відзначених активістів

UN Awards 2004
Міністр Костянтин Грищенко та Богдан Гаргай

UN Awards 2004
Міністр Костянтин Грищенко та Мирослав Шміґель з дружиною Надією

UN Awards 2004
Міністр Костянтин Грищенко та Орися Волошин-Дмитренко


Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2024 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.