CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only

Цей сайт Англійською
email at cym.org

Питання, які часто виникають
щодо Сумівської Пошти

  Що таке eMail@cym.org?
   Це - послуги, якими можуть користуватися сумівці в цілому світі. Пропонуємо Вам різні послуги, пов'язані з поштовим сервером, який знаходиться за адресою cym.org. Ваша ідентифікація (User ID) матиме загальну форму ім'яіпрізвище@cym.org.
 
  Хто може користуватися послугами Електронної Пошти на cym.org?
   Дійсні члени СУМ (Дружинники і Сеньйори) та члени-кандидати (Юнацтво) можуть користуватися послугами ел.пошти. Від юнацтва вимагатимемо дозволу батьків.
 
  Чи передбачається оплата послуг Електронної Пошти?
   Ні! СУМmail - це безкоштовні послуги для членів СУМ.
 
  Чи можна користуватися послугами Електронної Пошти для особистих (несумівських) потреб?
   Так. Можна користуватися послугами Ел.Пошти для особистих (несумівських) потреб, але не для торгівлі чи інших форм заробітку, ані для пересилання чи отримання листів, зміст яких є нелегальним, шкідливим, вульгарним, непристойним, поширює ненависть, ганьбить, погрожує, турбує, дискредитує, або з іншої причини є небажаним.
 
  Чи можуть мати електронну поштову скриньку наш Відділ, Осередок, ансамбль, гурток, або Управа?
   Так! Для сумівських гуртків, Управ, ансамблів, Відділів, Осередків і т.п. електронні поштові скриньки можна замовляти негайно. Такі адреси мають ідентифікацію, яка віддзеркалює назву одиниці (наприклад, Осередок в Парижі може мати скриньку paris@cym.org...) Також можна творити поштові скриньки, через які сумівці можуть листуватися в справах одноразових імпрез, комітетів, з'їздів і т.п.
 
  Якою буде моя ідентифікація (email ID)?
   Ідентифікацію, тобто, назву електронної поштової скриньки, можна вибрати з-поміж різних видів, які складаються з комбінації імені і прізвища. Тут не має значення, великі чи малі букви містяться в цій комбінації. Наприклад, для Тараса Шевченка можна вибрати один з таких ідентифікаторів: TShevchenko, TarasS, taras, Taras_Shevchenko, Taras_S, TarasShev, або навіть ts або tshev. Після ідентифікатора пишеться @cym.org, так, що цілістю він виглядає таким чином: tshevchenko@cym.org. Дві особи не можуть мати однакових ідентифікаторів. Тому, можливо, що бажаний Вам ідентифікатор вже замовила інша особа. Але це рідко створюватиме проблеми, бо можна змінити навіть одну букву, і Ваша комбінація перетвориться на унікальний ідентифікатор.
 
  Чи рекламуватиме СУМнет мою електронну поштову скриньку?
   Ні. Через те, що СУМ є молодіжною організацією, ми надзвичайно чутливі в справах розповсюдження відомостей особистого характеру про наших членів, особливо неповнолітніх. Вашої ідентифікації, тобто назви електронної поштової скриньки, ми нікому не повідомляємо, ніде не рекламуємо. Якщо Ви маєте бажання листуватися з ким-небудь, тоді тільки Ви самі можете передати тій особі свою ідентифікацію. Винятками є випадки, коли Управа або інша сумівська провідна одиниця робить рекламу на сторінках СУМнету про якусь подію або імпрезу. Тоді, з вашого дозволу, можемо виставити вашу ідентифікацію (наприклад, в тексті " ...квитки на забаву можна придбати у Голови Комітету за адресою IFranko@cym.org").
 
  Чи можна автоматично перенаправляти листи на свій імейл, наприклад, на AOL.com?
   Так, але якшо Ви користуєтеся послугами AOL, читайте далі.

Нещодавно AOL.com заблокував функцію прийому на свої скриньки перенаправлених листів з всіх інших поштових служб (до того ж числа і службу СУМнету).

Якщо у вас була виставлена опція такого пересилання листів, ви можете зайти у свою скриньку і вказати іншу поштову службу для пересилання повідомлень (але не службу AOL), або читати імейли безпосередньо з СУМнету. Робота кількох сумівських скриньок була паралізована через надмірну кількість листів, що назбиралися в поштовій скриньці і не могли бути переслані далі. Бувають також випадки втрати листа, тому що AOL їх не приймає.

Якщо ви постраждали від такого нововведення AOL, будь ласка, напишіть їм про це.

 
  Гальо! Я не розумію англійської! Як мені встановити україномовну оболонку?
   Коли ви уведете свій пароль та зайдете на головну сторінку своєї нової поштової системи, натисніть на "Налаштування"\"Settings" у правому верхньому кутку сторінки, потім виберіть найзручнішу для вас мову навпроти позначки "Мова"\"Language". Кожна з мов, якою може відображатися сторінка, подана у власному написанні, тому якщо у вас автоматично виставлена Англійська мова інтерфейсу, то Українську, в такому разі, слід шукати внизу списку. Після вибору не забудьте натиснути на кнопку Save Changes внизу сторінки, інакше ваша зміна мови не буде збережена поштовим сервером.
 
  Моє ім'я та прізвище неправильно внесене в систему Gmail. Як мені це виправити?
   Ім'я та прізвища користувачів старої СУМнетівської поштової системи, які ще раніше ввели свої дані у базу даних, були перенесені до сервісу Gmail. Деякі користувачі не зареєстрували своїх даних, тому з технічних причин ми змушені були подати замість імені та прізвища назви електронних адрес. Але це можна виправити.

Інструкція:
Натисніть "Налаштування"\"Settings", потім на "Профілі"\"Accounts". Далі оберіть функцію "Редагувати дані"\"edit info". Потім уведіть своє ім'я, яке відображатиметься у ваших вихідних імейлах.

 
  Як стосовно Спаму?
   Gmail творить чудеса, виявляючи спам. Він автоматично перенаправляє всі підозрілі листи в окрему папку, не заносячи їх до вашої вхідної кореспонденції. Якщо ви отримували велику кількість спаму раніше, то тепер будьте готові до його суттєвого зменшення!

З іншого боку Gmail не є ідеальним і деяку потрібну вам пошту може ідентифікувати як спам. Кілька перших тижнів користування Gmail-ом вам треба час від часу перевіряти папку "Спам" і дивитися, чи не потрапили до неї листи, які зовсім не є спамом. Якщо ви знайшли такі повідомлення у цій скринці то виділіть їх і написніть кнопку "Не спам"\"Not Spam". Ці ваші повідомлення Gmail сприймає як навчальну програму і через деякий час він навчиться чітко розрізняти, які листи для вас є спамом, а які - ні.

 
  Що мені зробити, аби українські літери в листах відображалися правильно?
   Щоб бути переконаним у тому, що більшість (всі!) адресати ваших листів зможуть прочитати ваші повідомлення українською мовою (яка використовує кириличні шрифти), необхідно зробити наступне:

Інструкція:
Натисніть на "Налаштування"\"Settings", потім "Загальні"\"General". Внизу сторінки оберіть "Використовувати кодування Unicode (UTF-8) для вихідних повідомлень"\"Use Unicode (UTF-8) encoding for outgoing messages".

 
  Чи можу я перевіряти правопис української мови у своєму листі?
   Так!!! Це дуже зручна фішка Gmail-у. Коли ви закінчите набирати ваше повідомлення, натисніть "Перевірити правопис"\"Check Spelling" справа, і програма виділить помилки у тексті. Ви можете повторно перевірити текст, натиснувши "Перевірити знову"\"Recheck", а потім натиснути "Готово"\"Done", коли закінчите. Gmail автоматично розпізнає мову, якою ви пишите, а його український словник є цілком пристойним.
 
  Як стосовно мого Адресаря чи Списку Контактів?
   Якщо ваша поточна поштова програма (Outlook Express, Thunderbird, The Bat, ін.) підтримує експорт контактів, ви можете експортувати їх списком у Gmail. Детальна інструкція з цього приводу викладена на сторінці https://mail.google.com/support/bin/topic.py?topic=1529.
 
  Як мені налаштувати мій Outlook Express (чи іншу поштову програму) для нашого нового поштового сервера?
   Налаштування вашої поштової програми не дуже відрізнятимуться від старих. Але є три моменти, про які слід пам'ятати:
  1. Використовуйте вашу повну електронну адресу - включно з назвою домену @cym.org, а не тільки ім'я, яке стоїть перед знаком "@".
  2. Ваш новий POP3 сервер називається pop.gmail.com
  3. Ваш новий SMTP сервер називається smtp.gmail.com
    1. Для повної інструкції дивіться сторінку http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=12103
 
  Чи можу я користуватися сумівським інтерфейсом для читання листів з інших скриньок?
   Звісно. Просто перенаправте листи з тих скриньок, потім натисніть "Налаштування"\"Settings", потім "Профілі"\"Accounts". Додайте там скриньки, які вам необхідно.
 
  Що ще є цікавенького у новій системі?
   Ми рекомендуємо користуватися Календарем (в англомовній оболонці натисніть посилання "Календар"\"Calendar", яке розташоване відразу над логотипом СУМнету у лівому верхньому кутку). Там ви знайдете інші сумівські календарі і зможете імпортувати їх, якщо введете слово "cym" у поле "Search public calendars". Порада: спробуйте набрати "cym" кирилицею та латинкою, щоб подивитися на результати пошуку. Через якийсь час ви знайдете більше календарів таким чином.
 
  Які переваги системи Gmail?
   Є ціла низка позитивів для користувачів СУМнетівської пошти:
  • Менше сміття (кращі фільтри та управління ними)
  • У 200 разів більше дискового простору (кожен користувач отримає 2GB)
  • Україномовна оболонка програми (чи на вибір користувача одна з 40-ка інших мов) Потужна функція пошуку у скриньці
  • Можливість чату
  • І значно більше інших приємних дрібниць
Деталі:

Наша система називається GMail і її хостингом опікується Google. Повна назва системи "Google Apps for Your Domain".

Сміття (Спам):
Багато користувачів нарікали на відчутне збільшення сміття (спаму). В той час, як наша стара система погано справлялася з його фільтруванням, нова автоматично надсилатиме спам у спеціальну теку, позбавляючи вас неприємності щоразу робити це власноручно. З нашого досвіду ми знаємо, що нова система правильно розпізнає близько 95% вхідного сміття, так що потрапляння небажаних листів у вашу вхідну пошту буде незначним.

Дисковий простір:
В той час, як наша стара система обмежувала нас 10-ма мегабайтами простору, нова система надає у 200 разів більше - 2GB дискового місця! Більшість із вас ніколи не зможуть заповнити таку скриньку повністю.

Пошук:
Важлива перевага, яку забезпечує нова система, це швидкий і легкий пошук по всій своїй електронній скриньці. Замість натискання кнопки «Знищити» для видалення уже прочитаних листів, ви просто можете натискати кнопку «Архів», щоб перенести пошту у відповідну теку. Ясна річ ви можете видалити листа, але через кілька днів, місяців чи навіть років, коли ви захочете перечитати це повідомлення ще раз, вам у нагоді стане потужний пошуковий інструмент, яким обладнана кожна скринька. Цей шукач, можливо, є найпотужнішою особливістю нової системи нашої електронної пошти.

Мова:
Нашою поштою користуються сумівці у 10-ти країнах світу. Виходячи з того, що наша мова може змінюватися від місця географічного розташування, нова поштова система може легко змінювати свою мовну оболонку і бути доступною Українською, Англійською чи однією з інших 40-ка мов. Кожен може обрати ту мову, яка йому найзручніша в даний момент.

Чат:
Також у цю систему інтегровано чат, який дає можливість спілкування з друзями в реальному часі (знову ж таки – будь-якими мовами).

 
  Цей сайт Англійською

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2024 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.