CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
Цей сайт Англійською Конференція сумівських веб-майстрів Канади та Америки
Елленвіл, 20-21 квітня 2002р.
CYMnet Webmasters' Conference Новий вид спорту вигадано в СУМнеті!
(Читайте далі і не переживайте – зараз буде й про спортивні змагання)

Делегати з усіх кінців Америки та Канади з'їхалися 20-21 квітня 2002 року на оселі СУМ в Елленвілі на першу Конференцію сучасних та майбутніх сумівських веб-майстрів Канади та Америки.

На конференцію приїхали делегати з 13 осередків СУМ цих двох країн. Канадійці були представлені трьома осередками: з Монтреалю, Оттави та Сент-Кетеринс. Між цими учасниками були також провідні члени сумівського оркестру Трембіта, котрі приїхали з наміром створити не тільки веб-сайт, але й цифровий архів музичних партитур для всіх інструментів оркестру.

З американського терену брали участь представники десяти місцевостей: сумівці з осередків (або осель) у Бінґгамтоні, Виппані, Елленвілі, Ґошені, Ірвінґтоні, Йонкерсі, Нью-Йорку, Пассейку, Філадельфії та Чікаґо. Делегати належали не тільки до різних географічних частин Америки, але й до всіх вікових груп – від старшого юнацтва аж до тих, що вже шукають бронзові краватки до однострою.

Хоч конференції СУМнету протягом останніх років відбулися вже в кількох країнах, ця імпреза була першою виключно для любителів технології, котрі або мають функцію веб-майстра при осередку, або мають охоту ним стати. Учасники відбули дводенний вишкільний семінар на різні теми, що стосувалися технологій Інтернету. Вишкіл почався кількома викладами про технології, методики та знаряддя для веб-майстрів, а продовжився лабораторними сесіями де веб-майстри мали нагоду творити нові сторінки та зміст при допомозі та порадах професійних програмістів, консультантів та художників-графіків.

CYMnet Webmasters' Conference Скандальна пригода на спортивному змаганні: "Кидання комп'ютерами"

Хто відважиться сказати, що любителі комп'ютерів не вміють забавлятися? Сумівці довели, що це не факт. Вони це зробили веселим способом, організувавши змагання з нового виду спорту, а саме "Кидання комп'ютерами". Цей спорт вимагає такого загартованого тіла і такої сили та витривалості, які трапляються тільки в сумівця або сумівки!

На оселі було виявлено цілі склади зі старими комп'ютерами 486-ої моделі. Зважаючи на їхню моральну застарілість ні для чого іншого, окрім "Кидання Комп'ютерами" вони не пасували. Самі змагання відбувалися таким чином.

Учасники конференції вийшли на площу перед трибуною, де їх уже чекав ряд комп'ютерів доісторичної ери. Всі (хто відважився) вишикувалися у лінію і почергово кидали машини. Переможцем визнавали того, хто двигнув свого агрегата найдалі. Перше місце здобув друг Андрій Бігун, який є референтом СУМнету при Світовій Управі. Щоправда, його результат був анульований, а сам спортсмен – дискваліфікований. Судді запідозрили, що друг Андрій, як референт СУМнету готувався до змагань вдома і щонайменше рік тренувався у себе перед хатою. Тому перше й друге місце посіли світовий веб-майстер Павло Фіґоль та референт СУМнету при КУ Канади Володимир Усик. Третє місце здобув веб-майстер Йонкерського осередку, Никола Рудик.

Провід СУМнету досі не нав'язав контакту з Міжнародним олімпійським комітетом про можливість введення цього нового виду спорту в Літні Олімпійські Ігри. Частіше відвідуйте сайт СУМнету – скоро може з'явитися повідомлення про висліди таких переговорів...


Тут знайдете фотографії з конференції!


Цей сайт Англійською

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2023 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.