CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
Пленум КУ 2011 >> Новини | Про СУМ в Канаді | Крайова Управа | Осередки
Цей сайт Англійською

Загальні Збори
Пленум Крайової Управи 2012р. в Калґарі
Пленум Спілки Української Молоді в Канаді 2012

17-19 лютого 2012 року в домівці Осередку Спілки Української Молоді ім. Євгена Коновальця в Калґарах, Альберта, відбулися чергові річні Загальні збори-Пленум Крайової Управи Спілки Української Молоді в Канаді. У Пленумі взяли участь 46 делеґатів i 1 гість з десяти осередків СУМ, а саме: Вінніпеґ, Гамільтон, Едмонтон, Етобіко, Калґари, Міссісаґа, Монтреаль, Оттава, Ст. Кeтеринс, Торонто.

Загальні збори розпочалися молитвою і вшануванням делеґатами Пленуму хвилиною мовчанки пам’яті сумівців, які впродовж останнього року відійшли у вічність. В дальшому слові голова КУ СУМ Оляна Ґрод привітала делеґатів i підкреслила, що Пленум відбувається у ювілейному році 70-річчя від постання Української Повстанської Армії і тому Світова Управа намітила гасло: «Ми йдемо в бій до перемог, бо з нами правда, з нами Бог», слова з повстанської пісні «Збудись Україно!».

Президія Пленуму працювала у складі: Гарі Несмашний (Торонто) – голова, Христя Чолій (Етобіко) – заступниця голови, Андрій Семанюк (Вінніпеґ) і Марта Мелиш (Калґари) – секретарі. Перша частина Пленуму включала звіти Крайових Органів СУМ у Канаді, а саме: голова Оляна Ґрод звітувала про багатогранну діяльність нашої Спілки протягом другого року її каденції, включно з численними проєктами про які делеґати детальніше довідаються в поодиноких представленнях крайових референтів. За нею слідували фінансовий звіт, який представив екзекутивний директор Спілки Г. Несмашний, як також звіт Харитативного Фонду, включно з Залізним Фондом ім. М. Ґаландюка. Відтак слідували звіти Товариського Суду і Контрольної комісії, які прочитала заступниця голови Президії Пленуму Христя Чолій, з огляду на відсутність членів цих крайових органів.

Друга частина програми першого дня Пленуму охоплювала представлення заступницею голови КУ Тамарою Татарин проєктів сумівського одягу і речей для продажу під назвою ‘CYMwear’. Фінансовий референт Іван Кошик представив найновіші інформації та дальші пляни про розбудову оселі СУМ «Веселка», підкреслюючи, що на основі одержаного ґренту в сумі $407,000 від Онтарійської Фундації ‘Trillium’ вирішено завершити побудову нової кухні. Разом з тим КУ вирішила започаткувати нову обширну фінансову кампанію з метою збирання $500,000 для здійснення конче потрібних інших проєктів як наприклад, паланки і басейн, щоби назвати лише декілька.

На закінчення першого дня нарад делеґати взяли участь у товариській зустрічі, яка була зорганізована місцевим Осередком СУМ ім. Євгена Коновальця в Калґарах. Суботу, другий день Пленуму, розпочато двома паралельними робочими сесіями: виховна – в якій обговорено практичне здійснення проєкту збирання виховних матеріялів і для підготовки таборових матеріялів, як також річниць, і фінансова – в якій дискутовано бюджети КУ СУМ, зроблено аналізу всеканадської льотерії і подано пропозиції для майбутніх фінансових збірок\кампаній для улегшення фінансового тягару Крайовій Управі, і сесія дружинників, яка зосередилася зокрема над спадом членства і конкретними проєктами як зупиняти це неґативне явище.

По полудні Ірка Єндрієвська на спільній сесії представила результати нею очолюваної комісії Відзначення членства і зміни у зв’язку з системою стягів дружинників, нове відзначення під назвою «Каменяр» за довголітню і віддану працю сумівців і найвищі відзначення «лицаря» і «витязя».

Другий день нарад завершено ще двома паралельними сесіями, а саме: продовженням виховної сесії і паралельно до цього комунікаційною сесією, в якій Адріяна Буйняк-Вілсон представила аналізу видів комунікації, якими користуються осередки і як її покращувати.

Ввечорі відбувся веселий бенкет під назвою «Ходімо на Запусти», тихий авкціон і забава з участю більш як 200 гостей.

19 лютого делеґати розпочали наради Святою Літургією в церкві Успення Пресвятої Богородиці, де в особливо теплий спосіб привітав делеґатів СУМ та побажав дальших успіхів на прославу Бога та добра України отець парох і рівночасно капелян Осередку у Калґарах Сергій Гарагуц.

Остання частина програми річних Загальних зборів включала спільну сесію про пляни з нагоди 65-ліття СУМ у Канаді, яке припадає в наступному році, як і представлення плянів праці і короткi звідомлення з окремих сесій (виховної, комунікації, фінансової, дружинників, бюджетної) та прийняття бюджетів.


  Цей сайт Англійською

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Ця сторінка Copyright © 2001-2023 СУМ в Канаді