CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only

Про Спілку Української Молоді

МЕТА
Організувати і виховувати молодь на засадах виховних ідеалів – Бог і Україна – щоб у праці над формуванням християнського і національного світогляду та морально здорової індивідуальності одиниць плекати ідейну єдність українців у цілому світі, готових працювати для добра українського народу і змагати до скріплення його державності.

ГАСЛО
"Бог і Україна"
Базуючись на цих найвищих ідеалах, СУМ виховує членство на принципах християнської етики і гордості за українську національну спадщину. Наголос ставиться на важливості ролі особи як громадянина держави і як члена української спільноти.

ПРОГРАМА
Щотижневі сходини: Виховники щотижня проводять короткі зустрічі (сходини), які складаються з обговорення різноманітних питань, спорту, співу, вивчення мистецтв і ремесел, а також мандрівок в природу. Такі сходини і самодіяльні гуртки, які існують при осередках СУМ, дають молоді змогу розширити свої знання в галузі української історії, географії, літератури і народних традицій. Теми для сходин обираються відповідно до релігійно-народного календаря та річниць, які призначаються для відзначення протягом даного року.


Спорт: Крім щотижневих сходин молодь бере участь в різних спортивних заходах і змаганнях з волейболу, футболу, бейсболу, хокею та інших.
Культура: СУМ гордиться своїми хорами, оркестрами, танцювальними колективами, капелами бандуристів, театральними гуртками і школами, які навчають музиці, співу і народним танцям.
Табори: Серед найважливіших освітніх можливостей, які дає СУМ, є проведення літніх та зимових таборів. Крайові Управи і місцеві Осередки організовують табори, щоб охопити різноманітні зацікавлення всіх своїх членів – від наймолодших до найстарших. Деякі табори спеціалізуються на розвиткові якостей лідерства, інші табори орієнтуються на спортивний, культурний чи інший вишкіл. Серед юнацтва віком 6 –17 років особливо популярними є виховно-відпочинкові табори СУМ. Більшість цих таборів проводяться на 12-ти сумівських оселях, що розташовані на трьох континентах світу.
Злети і Здвиги: Серед найпопулярніших Сумівських таборів є Злети, які проводяться на крайовому або міжнародному рівні. Такі табори організовуються у зв'язку зі спеціальними подіями. Найчастіше вони присвячувалися Олімпійським Іграм.
Цей сайт Англійською


Знайдіть нас!
Поштові адреси та веб-сторінки Спілки по цілому світі... Далі


Світова Управа
Запізнайте членів Світової Управи СУМ. Далі


Історія СУМ
Близько 75 літ Сумівської історії, традицій і досягнень. Далі


Емблема СУМ
Велика емблема СУМ нагадує своєю формою давньоруський щит. Далі


Патрон СУМ
Святий Архангел Михаїл, Архистратиг, є Патрон Спілки Української Молоді. Відзначаємо свято Архистратига Михаїла в місяці листопаді. Далі


Крилаті
Крилаті -- двомісячник для юнацтва Спілки Української Молоді. Далі


Система Ступенів СУМ
Все про Систему Ступенів в Юнацтві та Дружинах СУМ Далі


Символіка
Тут знайдете архів сумівської символіки. Далі

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2023 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.