Сумівське свято Архистратига Михаїла в київському осередку
25 листопада вже традиційно київські сумівці відсвяткували День Архистратига Михаїла - свого патрона, а також покровителя нашої столиці.
![](../images/sviato_Archystratyga_Myhaila-2012/1_1.jpg)
На святковій збірці було відзначено юнацтво, яке після складання іспитів здобуло нові ступені. Зокрема «отроками» стали друзі Святослав Юрченко та Вікторія Гуржій, «вістовими» - Ядвіга Своровська, Андрій Симчич та Віктор Гуржій, а «звідунами» - Дарина Симчич та Андрій Своровський. Також юнацтво склало «Слово» і «Обітницю». Почесна місія була надана заступнику Світової Управи СУМ другу Мирославу Симчичу. Також було надано ІІІ Відзначення найбільш старанному юнацтву за їхні успіхи у школі та в СУМі.
![](../images/sviato_Archystratyga_Myhaila-2012/2_1.jpg)
Після офіційної частини на всіх чекали забави та представлення роїв. На жаль, частина юнацтва була відсутня через хвороби, тож представникам роїв довелося віддуватися за всіх. Дружинники змогли познайомитися з роями «Козаки», «Вгору і вперед», «Лісова пісня» ім. Лесі Українки та роєм старшого юнацтва «Титани», який представляло лише двоє членів.
![](../images/sviato_Archystratyga_Myhaila-2012/3_1.jpg)
Новинкою цьогоріч було представлення дружин. Оскільки з різних відомих і невідомих причин дружинників було дуже мало, тож присутні змогли познайомитися із дружинами Культурників та Суспільників. Ратники, певно, залягли в зимову сплячку, аби влітку з новими силами взятися за своє ратництво.
![](../images/sviato_Archystratyga_Myhaila-2012/4_1.jpg)
Сподіваємося, що юнацтво, яке отримало свої перші сумівські ступені, буде відповідально і активно працювати в Спілці, а дружинники усіляко йому в цьому сприятимуть.
![](../images/sviato_Archystratyga_Myhaila-2012/5_1.jpg)
![](../images/sviato_Archystratyga_Myhaila-2012/6_1.jpg)
Людмила Юрченко,
Головний виховник КМО СУМ в Україні
|