CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only

До Сторінки Виховника...

Ігри на розігрів



Гра “Наші імена”
Гра “Ім'я – рух”
Гра “Взаємна презентація”
Гра “Повітряна лялька”
Гра “Заплутані ланцюжки”
Гра “Чемпіонат боротьби на пальцях”
Гра “Число”


Гра “Наші імена”

Всі стають в коло. Кожний по черзі робить крок в центр кола і виголошує своє ім'я в тій формі, яка йому подобається. Після чого по сигналу ведучого всі роблять крок в коло і повторюють його ім'я. Сам учасник в цей час не рухається і мовчки споглядає за цим.
 


Гра “Ім'я – рух”

Учасники групи, як і в попереднійй грі по черзі вимовляють свої імена, але супроводжуючи це якимось рухом рук, характерними жестами. Решта учасників хором повторює ім'я, відтворюючи показаний ним рух.
 


Гра “Взаємна презентація”

Всі розбиваються на пари. Кожній парі надається 10 хвилин, для розповіді один одному про себе. Всі учасники повинні постаратися отримати як можна більше інформації про свого партнера. Після закінчення відведеного часу проходить презентація таким чином: один з учасників пари сидить на стільці, другий стоїть за його спиною, поклавши руки на плечі партнера. Стоячий говорить від імені особи, що сидить. Протягом однієї хвилини (точно і строго) він говорить, грая роль сидячого. Рівно через хвилину ведучий припиняє монолог. Якщо учасник закінчує монолог раніше, то всі решта сидять і чекають закінчення часу. Після цього любий гравець групи має право задавати питання до виступаючого, а той має відповідати від імені сидячого. Зрозуміло, що відповідаючий може не знати точної відповіді на питання, він має зрозуміти, відчути, як би на це запитання відповів його партнер. Той кого в цей час репрезентують не може втручатися і змушений мовчати.

Гра закінчується розмовою про відчуття пережиті під час неї.
 


Гра “Повітряна лялька”

Ведучий грає роль "насоса", він робить рухи руками, імітуючи роботу з насосом і видає характерні звуки. Учасники групи спочатку розслаблено сидять в кріслах, голова опущена, руки в'яло звисають подовж тіла. З кожним рухом "насоса" "повітряні ляльки починають "надуватися", учасники випрямляються, піднімають голову, напружують руки і в кінці кінців стають на ноги. Через декілька секунд ведучий "висмикує кляп" у "ляльці", і гравці з шипінням (ш-ш-ш!) розслабляються і поступово опускаються як здуті повітряні кульки на підлогу.

Гру можна повторювати 2-3 рази. Обговорення гра не потребує.
 


Гра “Заплутані ланцюжки”

Всі учасники стають в коло, закривають очі і витягують поперед себе праву руку. Вдарившись, руки з'єднуються. Потім учасники витягують ліві руки і знову шукають собі партнера. Ведучий допомагає рукам з'єднатися і слідкує за тим, щоб кожний тримав за руки двох людей, а не одну.

Коли все перевірено. Учасники відкривають очі. Тепер їм необхідно розплутатися не розриваючи рук. Щоб не було вивихів рук в суглобах, дозволяється "провернення шарнирів"- зміна положення кисті без розривання рук. В результаті можливі такі варіанти: або створюється коло, або декілька з'єднання кілець із людей, або декілька незалежних кіл, пар.
 


Гра “Чемпіонат боротьби на пальцях”

По команді ведучого учасники групи розбиваються на випадкові пари. Ведучий оголошує про початок незвичного змагання – чемпіонат боротьби на пальцях. З допомогою одного з учасників ведучий показує як відбувається поєдинок. Великий палець правої руки піднімається вверх (знак "во!"), решта четверо пальців обхвачують пальці суперника. Завдання кожного учасника – роблячи енергійні рухи великим пальцем, ухилитися від нападу суперника і прижати його великий палець до бокової сторони вказівного. Переможці проводять змагання між собою до виявлення абсолютного чемпіона.

Вся гра займає мінімальний час, але швидко розряджає напружену атмосферу в групі, знімає втому і задає мажорний тон роботі.
 


Гра “Число”

Ведучий називає ім'я будь-кого з учасників. Той повинен миттєво назвати число від одного до числа, рівного кількості учасників групи. Ведучий командує "Три-чотири". Одночасно повинно піднятися стільки учасників, яке число було названо. При цьому гравець, який називав число може сам вставати, або сидіти.

Ведучому краще припинити гру після однієї – двох вдалих проб: учасники залишаються з відчуттям піднятої групової злуки.
 


Матеріал підготувала Неля Лавриненко

Новини | Про СУМ | Архів | Довідник | СУМівські Cайти |
Електронна Пошта | Сторінка Виховників | Крилаті |
Легальне | Приватна інформація | Пишіть нам

Copyright © 1999-2025 Спілка Української Молоді. Всі права застережено.