CYMnet Logo CYMnet Banner
News/Home
About CYM
Archives
Help
Other CYM Sites
For Sumivtsi Only
| Етобіко | | Знимки | Обіжники | Ансамблі

Гартуйсь!

ОСЕРЕДОК 
СПІЛКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ 
В 
 ЕТОБІКО

імені  СИМОНА ПЕТЛЮРИ

В суботу, 3 березня 2012 р. під час сходин, осередок Спілки Української Молоді ім.Симона Петлюри в Етобіко відсвяткував 100- ліття від дня народження Ярослава Стецька.

 

Ярослав Стецько народився 19 січня 1912 р. В 30-их роках став ідеологічним референтом Крайового Проводу Організації Українських Націоналістів. 30 червня 1941 року проголосив у Львові Акт відновлення Української Держави і очолив уряд Українського Державного Правління як премєр-міністер. Був президентом Антибільшовицького Блоку Народів (АБН) і співорганізатором Світової Антикомуністичної Ліги (WACL). В 1968 році став провідником ОУН. Помер 5 липня 1986 р. Ярослав Стецько є важливою особою в історії українського визвольного руху 20-го століття.

 

Під час сходин подруги Христя Чолій і Наталя Симчишин провели гутірки про його життя і ролю в боротьбі за незалежність України. Друг Зенон Чиж мав гутірку зі старшим юнацтвом і навчив співати гимн ОУН Зродились ми великої години. Під час самодіяльности молодші юнаки робили ОУН-івські червоно-чорні прапори.

 

На закінчення сходин, в спортивній залі молодші юнаки стали в лави і розмахували прапорами в той час, як старші марширували. Всі разом заспівали гимн ОУН і відмовили молитву. Подруга Оксана Чиж мала промову про Ярослава Стецька і наголосила про важливість зберігати нашу українську спадщину і памятати з якого ми роду. Ярослав Стецько відіграв велику ролю у стремлінні України до незалежності і ми не можемо про нього забувати.

 

Слава Україні!

Героям Слава!

 

Роксоляна Луців

 Dear friends,

You are cordially invited to the 2nd Annual Bohdan (Bob) Tatarka Memorial Bonspiel (Curling Tournament), on Sunday February 12th 2012 at the St. George`s Golf and Country Club. Please feel free to forward the invitation to those that may be interested in helping us raise funds for my father`s favorite charity.

Last year`s event was a great success with over $6500 being raised for summer camp programs of the Ukrainian Youth Association. Everyone there had a great time and really enjoyed the game. It gave many of us an opportunity to try a new sport, support a good cause, remember my father and be with friends. Most of the proceeds from the bonspiel were generated thanks to the significant prizes that were donated and the generous bids that were made during the auction. We would be very grateful for any prize donations for which a tax receipt will be provided to you.

We once again congratulate last year`s winning team of: Stephan Luciw, Taras Pitt, Slawko Medwidsky and Andriy Kostecki, who I understand are planning on coming back this year to defend their title.

Spaces are limited to 48 players, so please register early. The registration form is attached as is the invitation with all the organizational details.

I look forward to seeing you all on the 12th of February.

Regards,

Adrianna Grod

416.245.2224дякуювсім котрі брали участь в семенарі! надіюся що ви щось цікавого і нового навчилися. памятайте що ви маєте до 30-ого січня щоб виконати ваш проєкт. найскоріше зголосіться до мене і ми можемо вибрати на яких сходинах ви зможите провадити проєкти. щира подяка под. Андреї і нашим осередком за приміщення і їжу.Ґрателюю всіх виховників і впорядників котрі успішно провели Маскараду!! Щиро дякую за вашу працю сьогодні! Також ґрателюю под. Наталі Кавун (Natalie Kawun) котра виграла конкурс костюмів!! под. Наталя виграла гарбуза за те що вона вбиралася як акула!Дякуювсім котрі брали участь в святі Покрови! Щира подяка Ліґи Українок Канади відділ Етобіко, котрі плянували і провадили наші святкові сходини.Архіви  
Си́мон ПетлюраПишіть нам:
Etobicoke Bulava

| | | | ̳ C |
| | |
| |

Copyright © 2023 Етобіко